5.ua

Ветерани українських спецслужб створили Народний фронт оборони України

  Представники громадських організацій ветеранів спецслужб заявили про свою підтримку діям Антитерористичного центру при СБ України. Про це йшлося на прес-конференції  7 травня.


  Як смтало відомо, ветерани спецслужб України заявили про створення Координаційної Ради громадського об’єднання Народного фронту оборони України.

  "Людям у східних областях розповідають страшилки про якихось міфічних праворадикалів, на яких базується антитерористична операція. Ми, ветерани спецназу, які брали участь у бойових діях, вважаємо, що потрібно зробити усе можливе, аби знешкодити сепаратистів і терористів, які окупували частину нашої держави. І готові допомогти своїми силами і досвідом, в тому числі і бойовим", - сказано у спільній заяві ветеранів СБУ.

  Виступаючі підкреслили, що Народний фронт оборони створено з метою широкої мобілізації людських та матеріальних ресурсів держави, інформаційної та роз’яснювальної роботи.

  Як заявив керівник АТЦ генерал-лейтенант Василь Крутов, "на сьогодні силам АТО доводиться вести боротьбу з професійними найманцями іноземної держави. Це терористи та злочинці, які захоплюють заручників, вбивають і катують людей. Вони цинічно ховаються за спинами цивільних громадян, прикриваються заручниками. Тому для АТЦ дуже важлива підтримка з боку громадян України".

  Учасники зібрання оголосили про початок мобілізації активістів для посилення спецпідрозділів СБУ, МВС, Збройних сил на Національної гвардії України.
  Попередній матеріал
  Озброєні терористи знову захопили Луганську прокуратуру
  Наступний матеріал
  Путін попросив сепаратистів перенести намічений на 11 травня референдум