Путін попросив керівників ЄС утриматися від різких висловлювань щодо рішення України призупинити укладення Угоди про асоціацію

  Володимир Путін попросив керівників Євросоюзу утриматися від різких висловлювань щодо рішення України призупинити укладення угоди з ЄС про асоційоване членство.

   

  Він додав - Москва поважатиме будь-яке рішення Києва - незалежно від того, чи погодиться той на вільну торгівлю з Росією або з Європою. Путін також зазначив - із президентом Януковичем зниження цін на газ не обіцяв. Натомість нагадав, що наразі Київ набрав кредитів у московських банків майже на 30-ть мільярдів доларів.

  Володимир Путін, президент Росії: «Я бы попросил наших друзей в Брюсселе, моих личных друзей хороших в Еврокомиссии воздержаться от резких выражений. Что нам для того, чтобы им понравиться, нужно удавить целые отрасли нашей экономики?"  Я бы полагал, что нужно деполитизировать эту тему и согласиться с предложением президента Януковича, и в трехстороннем формате как следует и обстоятельно на эти все темы поговорить у нас контракт.. не у нас, а у «Газпрома» и НАКА Украины..по-моему до 2019-го года и мы не обсуждали даже возможности пересмотра самого контракта».

  Попередній матеріал
  Янукович має намір підняти питання про проведення тристоронніх консультацій Україна-Росія-ЄС на саміті «Східного партнерства»
  Наступний матеріал
  Туск: ЄС має залишити Україні «двері відчиненими» навіть у випадку провалу саміту у Вільнюсі
  Теги:
  Loading...