Янукович має намір підняти питання про проведення тристоронніх консультацій Україна-Росія-ЄС на саміті «Східного партнерства»

  Підняти питання про проведення тристоронніх консультацій Україна-Росія-ЄС про підписання Києвом угоди про асоціацію з ЄС має намір Віктор Янукович на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

   

  Прем’єр нагадав, що пропозиція надійшла від Росії, йшлося про проведення тристоронніх консультацій до підписання угоди про асоціацію Україна-ЄС, але про ультиматуми не йшлося. За словами Азарова, якщо такі переговори проведуть і вони будуть результативними, то на наступному саміті Україна-ЄС навесні 2014 року може бути порушене питання про підписання Угоди про асоціацію. Очікується, що на саміт до Литви 28 листопада приїдуть керівники 5 із 6 країн Східного партнерства - Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України. Білорусь замість Лукашенка представлятиме Міністр закордонних справ Володимир Макей.

  Попередній матеріал
  Столичні студенти оголосили страйк і долучилися до Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Путін попросив керівників ЄС утриматися від різких висловлювань щодо рішення України призупинити укладення Угоди про асоціацію
  Теги:
  Loading...