ukr-online.com

Путін не проти створення зони вільної торгівлі між ЄС та ЄАЕС

  Росія готова обговорювати створення зони вільної торгівлі між Європейським Союзом і майбутнім Євразійським економічним союзом, який має бути створений 1 січня 2015 року. Про це президент Росії Володимир Путін сказав на нараді послів і постійних представників Російської Федерації, пише УНІАН.


  "Просуваючи євразійський інтеграційний проект, ми в жодному випадку не відгороджуємося від решти світу, готові до обговорення перспектив створення зони вільної торгівлі як з окремими державами, так і з регіональними об'єднаннями, в першу чергу, звичайно, з Євросоюзом", - заявив він.

  За його словами, Європа – природний і найважливіший торговельно-економічний партнер Росії.

  Путін зазначив, що Росія прагне до того, щоб з'явилися нові можливості для розширення ділового співробітництва, щоб відкривалися перспективи для взаємних інвестицій, знімалися бар'єри в торгівлі.

  "Для цього необхідно модернізувати договірно-правову базу нашого співробітництва, забезпечити стабільність і передбачуваність зв'язків, перш за все в такій стратегічно важливій сфері, як енергетика", - сказав він.

  Російський президент переконаний, що від злагодженого, заснованого на взаємному врахуванні інтересів співробітництва залежатиме стабільність на всьому євразійському просторі, і, "зрештою, сталий розвиток економік країн ЄС і Росії".
  Попередній матеріал
  Профспілка міліції висловила недовіру Чеботарю
  Наступний матеріал
  Сьогодні терористи на Донбасі викрали ще 5 людей - РНБО
  Теги:
  Loading...