mvs.gov.ua

Профспілка міліції висловила недовіру Чеботарю

  Профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України звернулася до прем'єр-мінстра України Арсенія Яценюка з вимогою усунути від виконання обов'язків заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря, висловивши одноголосно недовіру від імені Ради Профспілки. Про це повідомляє їхня прес-служба.


  "Чеботар С.І. запевнив усю країну в тому, що особовий склад забезпечений усім необхідним для виконання поставлених завдань на Сході України. Але представники Профспілки різних регіонів, які постійно виїжджають в зону розташування особового складу МВС України, свідчать: на місцях збройного конфлікту правоохоронці не забезпечені перев'язувальними матеріалами, медичними і противошоковими засобами, відсутні бронежилети високоступеневого захисту, біноклі, прилади нічного бачення, не говорячи вже про засоби індивідуального захисту та зв'язку на блок-постах", - наголошують у повідомленні.

  Як зазначають у Профіспілці, при цьому, централізоване відомче забезпечення зведених загонів здебільшого обмежується коштами, які вираховуються із більш ніж скромного грошового забезпечення тих самих міліціонерів, які стоять на блок-постах, а найнеобхідніше для них постачають громадські організації й небайдужі громадяни.

  "За час проведення АТО Профспілкою виділено понад півмільйона гривень на потреби особового складу в матеріальному, медичному і технічному забезпеченні", - додали в організації.

  Попередній матеріал
  На Тернопільщині у водія таксі міліція вилучила арсенал боєприпасів
  Наступний матеріал
  Путін не проти створення зони вільної торгівлі між ЄС та ЄАЕС
  Loading...