Фото politikus.ru

Путін: Люди люблять російські ЗМІ, бо вони "правдиві і цікаві"

  За словами глави Кремля, діяльність російських журналістів допомагає подолати інформаційний монополізм, який використовують опоненти Росії

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що російські ЗМІ викликають інтерес у людей, бо вони правдиві, змістовні і цікаві. Про це він сказав на святкуванні 25-річчя "Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії" (ВГТРК). Про це пише "ВВС Україна" з посиланням на російські ЗМІ.

  "Що мені хотілося б особливо відзначити. По-перше, ваші новинні стрічки. Вони, безумовно, мають довіру й великий інтерес у людей. І перш за все, тому що вони є правдивими і дуже змістовними і цікавими", – заявив Путін.

  "Уявляю, наскільки це складно працювати в такому постійному режимі, постійно пекти ці інформаційні млинці біля печі", - сказав глава Кремля, коментуючи темп роботи "правдивих і цікавих" російських телерепортерів.

  Він додав, що діяльність російських журналістів допомагає подолати інформаційний монополізм, який використовують опоненти Росії.

  Нагадаємо, раніше сьогодні агенція Reuters повідомила, що Кремль домігся звільнення керівництва агенції РБК через статтю про устриць біля палацу Путіна.

  Повідомлялося також, що "правдиві" російські ЗМІ спотворили зміст пісня Джамали, з якою вона виступає на Євробаченні: депортацію кримських татар вони переплутали із "людьми, які покидають свій дім у пошуках кращого". Зазначимо, коли журналісти пропагандистського каналу LifeNews намагалися поставити українській співачці запитання під час прес-конференції, вона їх проігнорувала.

  Попередній матеріал
  Восени дороги місцевого значення передадуть в управління обласним держадміністраціям – Гройсман
  Наступний матеріал
  Волонтери терміново передали оборонцям Зайцевого спецобладнання на півмільйона
  Loading...

  Чубаров розповів, чому європейці вірять російській пропаганді - інтерв'ю

  "Мій племінник їздив воювати у Горлівку" - російський пропагандист Кисельов розповів про "подвиги" свого родича

  Порошенко: Ворожа пропаганда лякає свою аудиторію саме Нацгвардією

  Російська пропаганда щоразу використовує роковини трагічних подій на Майдані – філософ

  У Німеччині спецслужби розслідують діяльність російської пропаганди - ЗМІ

  Кремль домігся звільнення керівництва агенції РБК за статтю про устриць біля палацу Путіна – Reuters