Притулок для тварин у Нью-Йорку відкрив доступ відвідувачам через Інтернет

  Погратися з кішечкою через мережу Інтернет тепер може будь-який мешканець планети. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті нью-йоркського притулку для тварин - Байд-еві.
  В кімнатах, де мешкають кішки, встановлені різноманітні іграшки. Коли користувач рухає мишкою комп`ютера - іграшки починають рухатися й привертають увагу тваринок. Керівники притулку розповідають, що таким чином намагаються заохотити відвідувачів сайту, в яких немає домашніх тварин, взяти кішечку з їхнього закладу. Також вони продають систему гри через Інтернет людям, що часто перебувають у відрядженнях і не можуть проводити достатньо часу зі своїми улюбленцями. Коштує вона 850 доларів. 

  Ненсі Тейлор, президент притулку для тварин: "Від цієї системи і кішки, і люди отримують море задоволення. Тваринки граються навіть тоді, коли в кімнаті немає працівників притулку. Відвідувачі сайту можуть розважитися на робочому місці й придивитися в нашому закладі якусь кішечку. Люди ж, які встановлюють систему у себе вдома, можуть проводити час зі своїми улюбленцями, перебуваючи за тисячі кілометрів від свого будинку".

  Попередній матеріал
  В Нігерії пірати захопили танкер з українцями на борту
  Наступний матеріал
  Лівійські повстанці заявили про затримання одного із синів Каддафі
  Теги: