Лівійські повстанці заявили про затримання одного із синів Каддафі

  Про арешт сина Муаммара Каддафі - Мутассима - в Сирті повідомляють військові, лояльні до Перехідної національної ради Лівії. Його полонили під час спроби втекти з міста на автівці разом із родиною. У Триполі та Бенґазі вже розпочалися масові святкування з приводу затримання сина Каддафі. Представники ж нової влади Лівії чекають, коли військові передадуть Мутассима Каддафі слідчим для допиту.

  Радника з національної безпеки Муаммара Каддафі - його сина Мутассима - полонили сили Перехідної національної ради поблизу міста Сирт. Слідчі в Бенгазі зараз чекають, коли зможуть допитати затриманого про місцеперебування батька, братів та інших представників режиму Каддафі.

  Халід аль-Сайєх, член Перехідної національної ради: "Про арешт Мутассима Каддафі нам повідомили військові, які штурмують Сирт. Перехідна національна рада зробить офіційну заяву, коли перевірить і остаточно підтвердить особу затриманого. Якщо він справді є сином Муаммара Каддафі - це стане значним успіхом для нової лівійської влади".

  Тисячі людей вийшли на вулиці Триполі та Бенгазі, щоби відсвяткувати арешт Мутассима Каддафі. Мітингувальники вимагають якнайшвидше провести суд над затриманим. Це, на їхню думку, допоможе пришвидшити в Лівії демократичні перетворення.

  Учасник святкування: "Ми захопили молодшого Каддафі, тепер маємо полонити й старшого, щоби провести чесний суд".

  Учасник святкування: "Ми дякуємо Богу за арешт Мутассима. Це перемога для всіх лівійців. Такі події стануть опорою нової демократичної влади".

  В рідному місті Муаммара Каддафі - Сирті - все ще тривають бойові дії. Сили нової лівійської влади контролюють більшу частину населеного пункту. За словами їхніх представників, прибічники Каддафі утримують лише кілька кварталів. Військових, які штурмують Сирт, напередодні відвідав голова перехідної національної ради Мустафа Абдель Джаліль. Він заявив, що місто буде повністю взяте під контроль впродовж двох днів. Після цього повстанці почнуть формування нового уряду та відновлення експорту нафти.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Притулок для тварин у Нью-Йорку відкрив доступ відвідувачам через Інтернет
  Наступний матеріал
  Мексика потерпає від урагану Джова - 4 особи загинули
  Теги: