Прикривати оголені тіла закликають туристів законодавці ОАЕ

  Прикривати оголені тіла закликають туристів законодавці Об`єднаних Арабських Еміратів. І вимагають - запровадити закон, який заборонить з`являтися в непристойному одязі в публічних місцях.

  Дубаї - надзвичайно популярний серед українських туристів. Не в останню чергу - завдяки своїм торговельним центрам. Однак, останнім часом усе частіше лунають заклики запровадити для гостей міста обмеження під час відвідування крамниць. Надто відвертий одяг європейських жінок та розкута поведінка туристів обурюють місцевих мешканців.

  Хамад Ахмад аль Рахумі, член Федеральної Національної Ради: "У торговельних центрах часто можна побачити непристойну поведінку - приміром, поцілунки. Ми вважаємо це неприйнятним і вимагаємо запровадити закон, який заборонятиме таке".

  Для українських туристок такі нововведення - нонсенс.

  Юлія Богуслав, туристка з України: "Я приїхала як туристка, тож хочу розслабитися та відпочивати, а не думати про якісь суворі заборони чи боятися поганого ставлення".

  Уляна Явір, туристка з України: "Якщо місцеві мешканці так поводитимуться - думаю, туристи поїдуть деінде - наприклад, до Шри-Ланки - туди, де закони м`якші".

  Однак, дехто з туристів і погоджується - не варто шокувати місцевих своїм виглядом.

  Фіона Волш, туристка з Великої Британії: "Якщо приїжджаєш до іншої країни - потрібно поважати звичаї та вдягатися так, щоби не ображати місцевих. Мені прикро, що доводиться запроваджувати окремий закон, щоби змусити людей прикритися. Це свідчить більше про тих, хто приїжджає, ніж про тих, хто тут мешкає".

  Об`єднані Арабські Емірати відносно ліберальна мусульманська країна. Громадян тут лише 10 відсотків населення. Решта вихідці західних країн та працівники з Африки та Азії. Оскільки країна зацікавлена в розвитку туризму, в готелях та ресторанах продають алкоголь, а в деяких супермаркетах можна знайти свинину. Утім, дедалі частіше місцеві законотворці вголос обурюються поведінкою туристів. Тож, можливо, незабаром у Дубаї без скромного одягу далі готелю вийти - не вдасться.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Маштабні повені вирують одразу у кількох країнах світу
  Наступний матеріал
  Елтон Джон відкриє завтра благодійний концерт у столичній фан-зоні
  Теги: