Барбара Буш
Барбара Буш 24tv.ua

"Приголомшлива перша леді": у США пішла з життя Барбара Буш

  Чоловікові Барбари, Джорджу Бушу-старшому, який займав пост президента США протягом 1989-1993 років, невдовзі має виповнитися 94 роки

  У США в віці 92 років з життя пішла дружина 41-го президента Америки Джорджа Буша-старшого - Барбара, передає ВВС.

  Як стало відомо, певний час Барбара Буш хворіла, та вона відмовилася від подальшого лікування і заявила: хоче провести останні дні з родиною.

  "Моя люба мати померла у віці 92 років. Лора, Барбара, Дженна і я засмучені, але в наших душах мир, бо ми знаємо, що і вона покоїться з миром. Барбара Буш була приголомшливою першою леді і неповторною жінкою, яка дарувала мільйонам людей свою любов, невимушеність і грамотність", - зазначається у заяві Буша-молодшого.

  Він також додав: "Мені дуже пощастило мати таку матір. Наша сім'я буде дуже за нею сумувати, і ми дякуємо вам за ваші добрі побажання і ваші молитви".

  Багато років поспіль Барбара Буш активно займалася освітніми програмами, тому її навіть називали "непохитним поборником сімейної грамотності". Так, будучи першою леді, вона заснувала Фонд на підтримку грамотності в родині, що просував розвиток навичок читання по всій Америці, особливо серед дітей.

  Ця неповторна жінка мала п'ятьох дітей та 17 онуків. Крім того, вона встигла стати й прабабцею.

  Чоловікові Барбари, Джорджу Бушу-старшому, який займав пост президента Сполучених Штатів з 1989 по 1993 роки, у червні має виповнитися 94 роки. Він є рекордсменом-довгожителем серед американських лідерів. Так, 39-й президент США Джиммі Картер молодше Буша на чотири місяці.

  Попередній матеріал
  У Києві відбудеться третій благодійний футбольний матч "Парламентський кубок"
  Наступний матеріал
  Вже до кінця року: у Росії погрожують заблокувати ще й Facebook
  Теги: