CoronaVac
CoronaVac Shutterstock

Провідна дослідниця китайської вакцини CoronaVac померла від COVID-19 – ЗМІ

  Читайте по-русски
  В Індонезії від червня померли вже більше як 180 медпрацівників, "в основному щеплених вакциною від Sinovac"

  Провідна дослідниця китайської вакцини CoronaVac від компанії Sinovac проти коронавірусу – Новілія Сяфрі Бахтіар – померла напередодні в Індонезії. Як передає CNN із посиланням на місцеві ЗМІ, у неї підозрювали COVID-19.

  За повідомленням державної фармацевтичної компанії BioFarma, жінка буде похована, "згідно з протоколами COVID-19". За даними журналістів, їй було "трохи за 50".

  Науковиця, імовірно, була щеплена вакциною CoronaVac, адже місцеві видання вказують, що її смерть, як і інших вакцинованих медпрацівників, "ставить під сумнів ефективність вакцини, що широко застосовується в Індонезії".

  Зазначається, що міністр державних підприємств країни Ерік Тохір у соцмережі написав про "величезну втрату компанії BioFarma". Він не став уточнювати причину смерті, але додав, що "вона була провідним вченим і керівником десятків клінічних випробувань, проведених BioFarma, включно із клінічними випробуваннями вакцини від COVID-19 у співпраці з Sinovac".

  Видання вказує, із посиланням на дані незалежної групи Lapor COVID-19, що від червня-місяця в Індонезії померли більше як 180 медпрацівників, "в основному щеплених вакциною від Sinovac". Це відбувається на фоні рекордної кількості нових хворих (понад 34 тис.) та померлих від коронавірусу (понад 1 тис.).

  Нагадаємо, вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech щеплюють українців у центрах масової вакцинації.

  Попередній матеріал
  Без Лукашенка, але з його сином: Кабмін оприлюднив санкційний список проти Білорусі
  Наступний матеріал
  Pfizer надасть регуляторам інформацію про випробування бустерної дози вакцини від коронавірусу
  Loading...