Протистояння у Таїланді загострюється

  Тайська поліція увірвалася на територію урядової резиденції, яку від учора утримують протестувальники. Утім, повністю витіснити демонстрантів правоохоронцям не вдалося. Внаслідок сутичок кілька людей зазнали поранень.
  Прем`єр-міністр Таїланду, чиєї відставки вимагає опозиція, наголосив, що з посади не пІде, але діятиме обережно. Поліція лише оточила його офіс і чекатиме, поки демонстранти розійдуться. Акції протесту розпочалися тут учора. На вулиці Бангкоку вийшли десятки тисяч людей, вони паралізували рух транспорту та роботу урядових установ.  Організатор акції - Народний союз за демократію. Політична сила закидає чинному прем`єру зв`язок з попереднім главою уряду корупціонером-Таксином Чинаватом, а також наміри оголосити Таїланд республікою. Армія у ситуацію не втручається. Місцевий суд уже видав ордери на арешти дев`ятьох лідерів протестувальників.

  Сомсак Косаїсук: "Ми залишимося тут, аж поки уряд не піде у відставку. Саме сюди ми хотіли потрапити, щоби вигнати уряд. На нашу думку, ці люди не мають права керувати країною. Те, у який спосіб вони це роблять, доводить - вони не піклуються ані про країну, ані про народ".
  Попередній матеріал
  Чуркін звинуватив у кавказькому конфлікті особисто Саакашвілі
  Наступний матеріал
  Представники НАТО вдруге засудили дії Москви
  Теги:
  Loading...