Чуркін звинуватив у кавказькому конфлікті особисто Саакашвілі

  Барак Обама закликав Раду Безпеки ООН зібратися на термінове засідання - щоби дати оцінку легітимності рішення Кремля та можливі санкції проти нього. Однак, поки що дипломати обмежуються деклараціями. А от росіяни вирішили пояснити свою позицію - на прес-конференції, її зібрав представник Москви в ООН Віталій Чуркін. Він звинуватив у кавказькому конфлікті особисто Михайла Саакашвілі. Утім й грузинський посол не змовчав.
  Віталій Чуркін, посол Росії в ООН: "Беручи до уваги прагнення народів Південної Осетії та Абхазії, бажання їхніх урядів та президентів, згідно з рішенням обох палат Державної Думи, - Російська Федерація визнає незалежність цих республік... Насправді, Територіальну цілісність Грузії порушив Михайло Саакашвілі, коли атакував Південну Осетію".

  Іраклій Аласанія, посол Грузії в ООН: "Рішення Росії - несправедливе і неприйнятне, воно загострює і без того складну ситуацію в регіоні... Рішуче заявляю, що цей указ безґлуздий, він не має жодної сили, він ніяк не змінить кордонів Грузії".
  Попередній матеріал
  Обама та Маккейн засудили дії Росії
  Наступний матеріал
  Протистояння у Таїланді загострюється
  Теги:
  Loading...