Протест учителів у Чикаго

  Протест учителів у Чикаго. Сотні викладачів державних шкіл та стурбованих батьків - вийшли на вулиці міста, щоби виступити проти реформ, запланованих місцевою владою.

  Йдеться про закриття ста двадцяти шкіл. Можновладці пояснюють: це необхідно, насамперед, через недостатню кількість учнів. Лише за останні десять років у державних школах порожніми залишилися понад сто тисяч учнівських місць. На додачу, закриття низки освітніх закладів - допоможе заощадити кошти міського бюджету. Натомість, мерія пропонує створити кілька нових приватних навчальних закладів. Вчителів це не влаштовує.

  Перший протестувальник: "Влада запевняє, що закривати державні школи необхідно з цілої низки причин. Насправді ж - можновладці просто прагнуть замінити їх платними приватними навчальними закладами. Це виглядає, як приватизація освіти в Чикаго".

  Другий протестувальник: "Що робити нашим дітям, якщо найближчі школи закриють? Або йти вчитися у інші райони, або взагалі полишати навчання. У результаті частина дітей опиниться на вулицях, а це призведе до зростання рівня злочинності та інших проблем".

  Попередній матеріал
  Гурт "Garbage" виступив з єдиним концертом у київському Палаці Спорту [відео]
  Наступний матеріал
  Італійські автовиробники представили у Сингапурі нову модель спортивного авто
  Теги: