Гурт "Garbage" виступив з єдиним концертом у київському Палаці Спорту [відео]

  Американське сміття в Києві. Всесвітньо відомий гурт "Garbage" виступив з єдиним концертом у київському Палаці Спорту. До України музиканти прибули в рамках світового турне на підтримку своєї останньої - п`ятої за рахунком платівки "Not your kind of people". Утім, заспівали не лише нових пісень, а й добре знані хіти. Зокрема, і саундтрек до Бондіани.

  Перший фанат: "Любимо і групу, і вокалістку за змістовні тексти, за її настрій".

  Другий фанат: "Я из-за них даже научился играть на клавишах".

  Третій фанат: "В 16 років я була такою ж червоноволосою, як вона". 

  Справжні фанати "Garbage" на київський концерт прийшли озброєні не лише добрим словом та атрибутикою групи. На пам`ять завчили чи не весь репертуар.

  Найвідоміші пісні за 18 років існування Garbage, рудоволоса Ширлі Менсон та її хлопці-гітаристи презентують у Києві вперше. Та зал Палацу спорту-напівпорожній. Чи то реклами забракло. Чи то гурт підзабули. Адже на сцену музиканти вийшли після майже семирічної перерви.

  Учасник групи: "Ой, що тільки ми не робили за ці 7 років. Я дивилася телевізор, - зізнаюся! Дивилася у такій кількості, що мені стало страшно. Ага - і хробаки з`їли її мозок!"

  А ще за ці сім років вокалістка Ширлі Менсон спробувала записати власний альбом. Та із сольником не склалося.

  Вокалістка групи: "Я зрозуміла, що це не моє. А от група - моя справжня сім`я. Я тут - одна дівчинка, але почуваюся дуже комфортно. Хлопці завжди тягають мій багаж, віддають мені найтеплішу гримерку. А ще ми лишаємо чистою вбиральню після себе. Ширлі нас видресерувала!"

  Світове турне гурту на підтримку останньої платівки "Not your kind of people" стартувало влітку. Відтоді Garbage встигли обколесити Південну Америку та Європу. До України прибули одразу після виступів у Москві та Санкт-Петербурзі. Тож і до публіки зверталися то англійською, то російською. Кілька фраз українською Ширлі Менсон намагалася опанувати увесь вечір напередодні концерту. Та виявилось - не по зубах. До наступного туру пообіцяла взятися за українську абетку. А перед тим - ще й здійснити свою давню мрію - виступити на одній сцені із симфонічним оркестром.

  Марія Коренюк, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від високої води потерпає центральна Італія
  Наступний матеріал
  Протест учителів у Чикаго
  Теги: