Протест у Північній Ірландії

  Протест у Північній Ірландії. Кілька сотень активістів вийшли на вулиці, щоби висловити обурення відкриттям першої у регіоні приватної клініки абортів.

  Акція відбувалася під пильним наглядом правоохоронців. Протестувальники вимагали - негайно закрити заклад. І це попри те, що власники клініки наполягають: їхня діяльність не заборонена законодавством Північної Ірландії. Питання переривання вагітності традиційно викликає чималий резонанс у релігійній північноірландській спільноті. Крайній термін, коли там дозволяють робити аборт - дев`ять тижнів, тоді як у інших регіонах Британії - двадцять чотири.

  Бернадетт Сміт, протестувальниця: "Мешканці Північної Ірландії - проти відкриття цієї клініки, і ми хочемо, щоби керівництво закладу про це знало. Ми за жодних обставин не згодні, щоб аборти тут - легалізували. Наша мета - захистити ненароджених дітей".

  Трейсі Макніл, директор клініки: "Щоби відкрити нашу клініку саме тут, у Белфасті - ми працювали два роки. Ми певні: такий заклад тут - вкрай потрібний. Нам це підтвердила чимала кількість місцевих мешканок. Єдине, чого ми прагнемо - це надавати жінкам якісне і безпечне медичне обслуговування".

  Попередній матеріал
  Стрілянина у Доменіканській республіці: одна людина загинула
  Наступний матеріал
  У Києві відкрився музей Сновидінь [відео]
  Теги: