У Києві відкрився музей Сновидінь [відео]

  Зазирнути у власні сни. Музей сновид відкрився у Києві. Тамтешні експонати виконані за мотивами праць Зігмунда Фрейда. Між снів блукала Анастасія Бабенко.

  Чорна завіса відкривається - а посеред залу, в білій піжамі й нічному ковпаку куняє дівчина на ім`я Агнесс. Як бачимо, наша дівчинка, на жаль, не може знайти вихід із свого кошмару. І вона, бідна, мучиться. Снам-жахам присвятили першу експозицію.

  Покопирсатися у своїх мареннях допоможе Зігмунд Фрейд. Саме його працями надихалися творці експозиції. Оформлювати простір допомагали п`ятеро українських художників.

  Юлія Кравець, куратор виставки: "Кошмарный сон, при чем один из классических случаев. Из пяти описываемых Фрейдом. Это кошмарный сон, который приснился мальчику Сергею Панкееву. О том, что как-бы сон страха волков".

  Окірм виставкового залу працює тут і кабінет психоаналітика. В ньому допоможуть розтлумачити нав`язливі сни. Зробити це можна і просто лишивши своє запитання ось на цих полицях. Фахівці вивчать проблему і напишуть розгорнуту відповідь. Поруч скриня снів. І хоч виставка присвячена тільки нічним жахіттям, сюди можна вкидати й веселі сни.

  Вікторія Данілян, спевзасновниця музею сновид: "В этом сундуке можно приносить и складывать свои сновидения. И вот наши посетители уже несколько принесли. Для кого-то это книга Борхеса, кто-то рисует свои сны. И взрослые и дети, кстати".

  Готувалися до відкриття музею сновид понад півроку. Перші експозиція триватиме до кінця осені. На зиму запланували ще одну - про віщі сни, а на весну - про еротичні.
   
  Анастасія Бабенко, Ян Доброносов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Протест у Північній Ірландії
  Наступний матеріал
  Міс-Україна 2012 стала Анастасія Чернова з Харкова [відео]
  Теги: