Протест у лівійській столиці Триполі

  Протест у лівійській столиці Триполі. Сотні людей вийшли на вулиці вимагаючи від влади - покінчити зі збройними формуваннями, які досі діють на території країни.

  Протестувальники обурюються: через два роки після падіння режиму Каддафі, попри численні заклики нової влади - чимало людей досі не здали зброю і не повернулися до мирної праці. Натомість - продовжують діяти у складі озброєних загонів. Своєю метою такі формування декларують підтримання миру та спокою у післявоєнній країні. Попри це - нерідко вдаються до надмірного насильства, подекуди порушують закон, облаштовують власні в’язниці і керують цілими містами.

  Перший протестувальник: "Ми не хочемо більше терпіти незаконних збройних формувань. Досить насильства, досить зброї, ми прагнемо нарешті повернутися до мирного і спокійного життя".

  Другий протестувальник: "Якщо хтось хоче продовжувати носити пістолети чи рушниці - нехай вступає до лав армії чи поліції, і отримує документи на право володіння зброєю з зареєстрованими серійними номерами. Усі інші - зброю мають здати. Інакше насильство у нашій країні не припиниться ніколи".

  Попередній матеріал
  Відсьогодні має поновитися видача закордонних паспортів
  Наступний матеріал
  Фестиваль екстремальних видів спорту влаштували у Львові [відео]
  Теги: