Фестиваль екстремальних видів спорту влаштували у Львові [відео]

  Фестиваль екстремальних видів спорту влаштували просто неба у Львові. На різних майданчиках вправлялися представники вуличного спортивного мистецтва - стрітболу, паркуру, стрітворкауту та фрістайлу.

  Львів’янин Станіслав Романюк вже вісім років займається велосипедним фрістайлом. За цей час встиг отримати чимало травм. Однак навіть після цього – свого екстремального заняття не полишає. Спортсмен каже, на тренування витрачає увесь вільний час.

   Станіслав Романюк, учасник фестивалю: "Немає у цьому виді спорту тренерів – як футбол, баскетбол, дзюдо, карате, бокс. Ми самі собі спортсмени, самі собі тренери".

   Натомість, Дмитру Цвоку - одному з найкращих паркурщиків України - після шести років занять з долання бар’єрів довелося залишити спорт. Однак, каже хлопець, він знову візьметься за своє хобі.

   Дмитро Цвок, трейсер: "Це ціла філософія, я про неї можу дуже багато говорити. Вона вплинула на моє життя, на мій світогляд. В мене була в принципі травма. Я трошки від того відійшов. Але в принципі, я відновлюсь і надіюсь, що в майбутньому також буду займатись".

   Фестиваль вуличних та екстремальних видів спорту проводять втретє. Для цього у середмісті облаштували майданчики. На одному - у стрітболі - вправляються  вуличні баскетболісти, на іншому - велосипедисти-фрістайлери виконують повітряні фігури. Поруч на  перекладинах - вправляються - спортсмени із стрітворкауту. 

  Організатори кажуть, на цьогорічний фестиваль з’їхались близько тисячі спортсменів із Західної та Центральної України.

   Іван Попович, організатор фестивалю: "Починали з малесенького фестивалю на День Незалежності рівно три роки назад. Біля площі Міцкевича і на сьогодні ми просто зуміли всіх зібрали до купи, я та люди, які мені допомагають, команда і об’єднали їх як велику родину".

   Цього року на фестивалі представили десять видів вуличних та екстремальних видів спорту.  Наступного року організатори планують  вийти  на міжнародний рівень.

   Марія Кужик, Євген Родіон, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Протест у лівійській столиці Триполі
  Наступний матеріал
  Правоохоронці затримали одного з підозрюваних у вбивстві депутата від ПР
  Теги: