Протест таксистів у Лондоні

  Протест таксистів у Лондоні. Сотні водіїв повільно проїхали Тауерським мостом, тиснувши на клаксони. Так вони виступали проти нових правил дорожнього руху, запроваджених у британській столиці на час Олімпіади.

  Міська адміністрація виділила на автошляхах спеціальні лінії. Вони призначені лише для проїзду учасників та організаторів Олімпійських ігор. Таксистам по них рухатися - заборонено. Запровадили і низку обмежень щодо паркування біля тротуарів. Порушники платитимуть штрафи у 130 фунтів стерлінгів. Кебменів нововведення обурили. Їхні протести не припиняються ось уже понад тиждень. Один з водіїв під час останньої акції навіть стрибнув у воду з тауерського мосту. Рятувальники витягнули чоловіка з води і доправили до поліцейського відділку. Йому висунули звинувачення у порушенні громадського порядку.

  Глен Алутто, таксист: "Коли мова заходить про Лондон - люди одразу згадують про Тауерський міст, Букінгемський палац, червоні телефонні будки і чорні таксі або ж кеби. Але на час проведення Олімпійських ігор, для таксистів запровадили чимало обмежень, тож нам буде вкрай складно працювати у цей період".

  Лен Мартін, таксист: "Ми, кебмени, не вважаємо, що під час Олімпіади потрібно йти на якісь жертви. Наше завдання, якісно обслуговувати пасажирів. А з усіма цими нововведеннями - про надання гарного сервісу ми можемо забути".

  Попередній матеріал
  Нові протести у Греції
  Наступний матеріал
  Репетицію урочистого відриття Олімпійських ігор 2012 провели у Лондоні
  Теги: