Нові протести у Греції

  Нові протести у Греції. Тисячі людей вийшли на вулиці Афін, щоби висловити солідарність з працівниками місцевого сталеварного заводу.
  Ті страйкують вже понад півроку. Наприкінці минулого тижня - суд постановив, що робітники мусять припинити страйк та повернутися на робочі місця. Втім, сталевари погоджуються відновити роботу лише після того, як їм піднімуть заробітні плати, укладуть постійні контракти замість тимчасових і повернуть роботу сотням звільнених людей. До протестувальників долучилися представники комуністичної партії та кількох великих профспілок. Люди пройшли маршем до парламенту країни, скандуючи гасла на кшталт "ми не можемо прожити за 400 євро на місяць". Протест у центрі Афін минув мирно, але затягнувся до пізнього вечора.

  Ніколас Харакопулус, речник профспілки сталеварів: "Чим довше триває протистояння робітників та влади, тим упертішими стають сталевари. Уряд і представники заводу мусять сісти за стіл перемов і виробити спільну позицію щодо підвищення зарплат і повернення робочих місць усім звільненим людям. Але замість того, щоби дослухатися до наших вимог - влада ставить перед нами поліцейські кордони. Допоки так буде продовжуватися - ми не припинимо боротьбу".  
  Попередній матеріал
  Щонайменше 35 людей загинули у Нігерії внаслідок масштабної повені
  Наступний матеріал
  Протест таксистів у Лондоні
  Теги: