Протест шахтарів у Іспанії

  Протест шахтарів у Іспанії. Понад дві сотні гірників з півночі країни прийшли пішки до Мадрида, щоби висловитися проти планів уряду урізати фінансування галузі.

  До столиці протестувальники йшли майже три тижні. У Мадриді їх зустріли тисячі однодумців. Сьогодні вони збираються провести нову, іще велелюднішу демонстрацію і вимагати зустрічі з прем`єром країни. Гірники побоюються, що скорочення субсидій для їхньої галузі призведе до втрати тисяч робочих місць. Якщо влада не дослухається до їхніх вимог - погрожують страйками.

  Протестуючий шахтар: "З моменту, коли ми полишили рідне місто - люди на шляху нас увесь час підтримували. Надзвичайно приємно, що  нашу точку зору поділяють так багато іспанців. Гадаю, це допоможе нам досягти мети".

  Протестуючий шахтар: "Що таке втома від пройдених кілометрів та мозолі на ногах, коли бачиш, що тебе так тепло приймають? Ми геть забули про всі негаразди подорожі, коли відчули таку потужну підтримку. Закликаємо усіх вийти на вулиці і долучитися до протесту. Це - боротьба за наше спільне майбутнє, і разом ми переможемо.

  Попередній матеріал
  Запорізькі археологи підняли з дніпрового дна восьмиметрову лодію, видовбану зі стовбура дуба [відео]
  Наступний матеріал
  Єгиптяни знову протестують
  Теги: