Єгиптяни знову протестують

  Єгиптяни знову протестують. Тисячі людей зібралися на площі Тахрір, щоби виступити проти рішення Конституційного Суду, який скасував указ президента Мурсі про відновлення роботи парламенту.

  Попри це, Національна Асамблея напередодні - працювала. Нагадаємо, парламент - рішенням Вищої Військової Ради розпустили ще у середині червня. Тоді Конституційний суд оголосив нелегітимними парламентські вибори. Втім, новообраний президент Мурсі вже через тиждень після складення присяги наказав парламентарям відновити роботу. Зазначу - більшість депутатів Народної Асамблеї  члени політичного крила ісламістського руху "Брати-Мусульмани" - партії, до якої належить і сам президент.

  Протестант: "Гадаю, судді ухвалили несправедливе рішення, адже президентський наказ необхідно виконувати навіть їм. До того ж, у цій ситуації дії  конституційного Суду були політизованими, а так не має бути".  

  Протестант: "Конституційний Суд зовсім не поважає позицію простих мешканців країни. А мусив би, адже це ми даємо суддям владу, і ми обрали своїх депутатів. Єгиптяни сказали своє слово на парламентських виборах, проголсували саме за цей склад Національної Асамблеї, і сподівалися, що новий парламент  буде працювати для нас".

  Попередній матеріал
  Протест шахтарів у Іспанії
  Наступний матеріал
  Україна вперше перемогла у міжнародному конкурсі технологій "Майкрософт Імеджин Кап"
  Теги: