кадиров
5.ua

"Прошу людей, як я, надалі не помилятися" – чеченцю спалили будинок за критику Кадирова, а він вибачився

  Чоловік, вибачаючись, запевнив, що ніхто йому не погрожував

  Мешканець чеченського села Кенхі Рамазан Джалалдінов, який раніше поскаржився на владу республіки керівництву РФ, публічно вибачився за це перед президентом Чечні Рамзаном Кадировим. Останній опублікував відповідне відео з Джалалдіновим у себе в Instagram, інформує "ЛІГА.БізнесІнформ".

  "Я б рота взагалі не відкрив... Прошу далі таким же людям, як я, не помилятися... Мені ніхто не погрожував, я сам це звернення роблю. Сподіваюся на Рамзана, що він дивиться моє звернення", – сказав селянин на відео, потупившись у підлогу.

  "Я з першого дня ясно розумів, що якісь нездорові сили прагнуть використовувати жителя села Кенхі Рамазана Джалалдінова", – заявив в супровідному тексті Кадиров. 

  Ассаламу алайкум! Любому человеку свойственно ошибаться. Без каких-либо ошибок не обходятся даже великие и святые люди. Самое главное, осознанно не идти по ложному пути. Умный человек, поняв, что был в чём-то неправ, признаёт это, и становится на путь истины. Я с первого дня ясно понимал, что какие-то нездоровые силы стремятся использовать жителя села Кенхи Рамазана Джалалдинова в своих грязных и очень неблаговидных целях. Ими была предпринята психологическая и информационная атака, чтобы запугать его, внушить, что есть реальная угроза его жизни и безопасности семьи. Они стремились вынудить его покинуть родную Чечню и податься на запад. Рамазан нашел в себе силы и мудрость разобраться в происходящем, не поддаться на их уловки. Он обратился к уважаемому на всём Кавказе старейшине из Дагестана, другу Первого Президента ЧР, Героя России Ахмат-Хаджи Кадырова - Хасмагомеду Абубакарову с просьбой помочь выйти на связь со мной и публично признаться, что был неправ. Слово Хасмагомеда для нас имеет огромное значение. Рамазан возвращается в Кенхи, где живут родные и близкие ему люди. Ему, как и остальным жителям, будет оказана необходимая помощь и поддержка. Я ещё раз повторяю, что он наш человек, уроженец и житель нашей республики. Никто и никогда не проявит о нём той заботы, которую окажут в Чечне. #Кадыров #Россия #Чечня #Кенхи

  Видео опубликовано Ramzan Kadyrov (@kadyrov_95)

  Як інформує видання, у квітні Джалалдінов поскаржився на Кадирова президенту РФ Володимиру Путіну та російському генпрокурору Юрію Чайці. Чеченець стверджував, що місцеві чиновники забирають у мешканців більшу частину компенсацій за зруйноване в другій чеченській війні житло, утримують зарплати бюджетників і в цілому відсторонюються від допомоги людям. Незабаром після цього невідомі спалили будинок Джалалдінова, а його родину вивезли на кордон Дагестану, зажадавши не повертатися до Чечні.

  До того, зазначає видання, як Джалалдінова змусили записати відеозвернення, його односельці звернулися до Путіна з "вибаченнями за висловлювання земляка".

  Як повідомляв 5.ua, 23 квітня 2015 року Кадиров заявив про готовність піти з посади

  Попередній матеріал
  Савченко у Раді заспівала гімн
  Наступний матеріал
  КНДР здійснила ще один невдалий запуск ракети

  Українці організували доповідь "про вбивцю і корупціонера Кадирова" у ПАРЄ

  Кадиров заявив, що його час на посаді глави Чечні вже минув

  Російський опозиціонер презентував доповідь про Кадирова попри провокації влади

  Російський опозиціонер оприлюднив дані про участь кадирівців у вторгненні РФ на Донбас

  У мережі опубліковане відео нападу кадирівців на російського опозиціонера Касьянова

  Кадиров "взяв на мушку" опозиціонера Касьянова (відео)