4freerussia.org

Українці організували доповідь "про вбивцю і корупціонера Кадирова" у ПАРЄ

Українська делегація в ПАРЄ допомогла російським опозиціонерам розповісти світу про одного з найодіозніших поплічників Путіна

Сьогодні в Парламентській асамблеї прозвучала доповідь про одного із поплічників російського зверхника Володимира Путіна. Доповідь була організована українською делегацією, а презентували її опозиціонери-росіяни.

Про це написав у своєму Facebook голова українського представництва Володимир Ар'єв. "Російський опозиціонер Ілля Яшин та адвокат Бориса Немцова Вадим Прохоров презентували сьогодні в ПАРЄ доповідь про вбивцю і корупціонера Рамзана Кадирова. Презентацію організував я від імені української делегації", – зазначив він.

Саму доповідь він охарактеризував так: "Наведені факти були вбивчими. Я всім раджу прочитати доповідь Яшина "Загроза національній безпеці". Для кращого розуміння кому ми протистоїмо".

Ілля Яшин, у свою чергу, підкреслив необхідність міжнародної доповіді щодо розслідування убивства Нємцова. У своїй доповіді він, серед іншого, звів докупи наявні дані про участь чеченців у вторгненні путінської армії на український Донбас.

/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент ініціює пришвидшене ухвалення реформаторських законів
Наступний матеріал
Українські бійці дали відсіч терористам, які обстрілювали їх з великокаліберних кулеметів
Loading...

Злочинна війна з Україною завдає величезної шкоди економіці та націнтересам Росії - Яшин

Сім'ї загиблих на Донбасі російських військових отримали 3 млн рублів за мовчання - Яшин

Російський опозиціонер презентував доповідь про Кадирова попри провокації влади

Кадиров "взяв на мушку" опозиціонера Касьянова (відео)