Прощання з Чавесом продовжили ще на тиждень

  Прощання з венесуельським лідером Уго Чавесом - продовжили ще на тиждень. Про це заявив виконувач обов`язків президента країни Ніколас Мадуро.

  Похорон, запланований на сьогодні - не відбудеться. І це попри те, що на церемонію вже почали з`їжджатися світові лідери. Натомість тіло Чавеса забальзамують, помістять у скляну труну і перевезуть до військового музею у Каракасі. Це потрібно для того, щоби з покійним лідером нації змогли попрощатися усі охочі, пояснив Мадуро. Нетепер це зробили вже понад два мільйони венесуельців. Нагадаємо, Уго Чавес помер позавчора. За свідченнями голови його охорони, причиною смерті став інфаркт. Перед цим - венесуельський лідер майже два роки лікувався від раку.

  Ніколас Мадуро, виконувач обов`язків президента Венесуели: "Прощання з команданте Чавесом триватиме ще тиждень, щоби усі охочі могли віддати йому останню шану. А потому - його тіло забальзамують, як останки Леніна, Хо Ши Міна і Мао Цзедуна - і помістять до музею революції, щоб люди відчували, що їхній лідер назавжди з ними".


   

  Попередній матеріал
  Жінок із космосу привітали члени екіпажу космічної станції МКС
  Наступний матеріал
  Музей Брежнєва хочуть зробити у Дніпродзержинську
  Теги:
  Loading...