Прокуратура Франції: "тулузького стрільця" застрелив снайпер

  "Тулузький стрілець" Мохамед Мера загинув під час штурму його квартири спецпризначенцями. Під час спроби втечі його застрелив снайпер - про це заявив прокурор.
  Спецпризначенці прорвалися до оселі підозрюваного через вікна та двері. Поліція визначила місцеперебування Мера за допомогою спеціального пристрою. Проти підозрюваного - використали паралітичний газ. У відповідь - він відстрілювався і намагався утекти через вікно. Одягненим був у бронежилет. Після стрибка у вікно - його знайшли мертвим на вулиці. Під час операції троє правоохоронців зазнали поранень. Напередодні 23-річний Мера визнав: загибель сімох людей - трьох десантників, трьох учнів і равина єврейської школи - справа його рук. Операція із захоплення підозрюваного тривала 33 години.

  Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Франції казав, що поліція прагне затримати підозрюваного живим. Ніколя Саркозі уже заявив, що поліція зробила усе можливе, щоби передати Мера в руки правосуддя. Зараз слідчі намагаються встановити, чи були в Мера спільники.
  Попередній матеріал
  В Одесі відкриється перший в СНД музей звуку
  Наступний матеріал
  Саркозі хоче притягувати до відповідальності відвідувачів екстремістських сайтів
  Теги: