Пройти по канату над Ніагарським водоспадом готується акробат Валленда

  Пройти по канату над Ніагарським водоспадом - готується акробат Нік Валленда. Зараз тривають фінальні проби спортсмена. Карколомний трюк запланований на п’ятнадцяте червня.

  Валленда не використовуватиме жодної страхувальної мотузки. До надзвичайних ситуацій готуються лише рятувальники. Канат, завдовшки понад півкілометр, натягнуть на висоті шістдесят метрів над Ніагарою. Перехід займе десь півгодини. Під час тренувань спортсмену створюють умови, як під час виконання трюку. Це сильний вітер та бризки води. Валленда належить до сьомого покоління акробатів, які виконують небезпечні номери. Подивитися на атракціон до Ніагари уже з’їхалися сотні туристів.

  Ерендіра Валленда, акробатка, дружина Ніка Валленди: "У нас троє дітей. Не знаю, яку професію вони оберуть, але я завжди їх підтримаю. Звичайно, хотілося б для них більш нормального життя, але якщо вони стануть канатохідцями, тоді матимуть найкращого тренера, який тільки може бути - свого батька".

  Менеджер готелю: "Усі місця у нашому готелі - розпродані. Думаю, як і в будь-якому іншому готелі поблизу ніагарського водоспаду. Немає номерів ані на 15-те, ані 16-те червня".

  Попередній матеріал
  Понад 1 млн туристів відвідали українську столицю з початку єврочемпіонату
  Наступний матеріал
  Трубу біля фан-зони у Києві полагодять до кінця дня
  Теги: