Про відставку оголосив архієпископ Кентерберійський

  Про відставку оголосив архієпископ Кентерберійський Ровен Вільямс, духовний лідер Спільноти англіканських церков. Він виконуватиме свої обов’язки до грудня, тоді - очолить коледж Маґдалени у Кембриджському університеті.

  Точні причини відставки Вільямс не називає. Він заявив, що за десять років на цій посаді - розпочав чимало нових проектів. Зараз, усі вони наближаються до завершення, а отже, настав час і йому піти у відставку. Список претендентів на нового архієпископа Кентерберійського має розробити спеціальна королівська комісія. Одного з них обирає прем’єр-міністр і подає на затвердження королеві. Головним кандидатом називають архієпископа Йоркського, Джона Сентаму. Якщо він очолить англіканську церкву, то стане першим темношкірим архієпископом Кентерберійським. 

  Ровен Вільямс, архієпископ Кентерберійський: "Посада архиєпископа Кентерберійського ставить перед людиною багато складних вимог. Сподіваюся, мій наступник матиме статуру бика і шкуру носорога, але попри це матиме позитивний і обнадійливий погляд на церкву. Адже церква, попри всі її проблеми, для багатьох людей є місцем, де вони відпочивають від проблем і кризи, де шукають натхнення".

  Попередній матеріал
  В Україні побільшало реклами російською мовою [відео]
  Наступний матеріал
  Теракти в столиці Сирії - 27 загиблих
  Теги: