Президентські вибори у Словенії виграв опозиціонер

  На президентських виборах у Словенії переміг кандидат від опозиції, Борут Пахор. У другому турі за нього віддали голоси понад 67 відсотків виборців.

  Чинний президент країни - Данило Тюрк, який балотувався на другий термін - отримав менше третини голосів. Соціал-демократ і колишній прем`єр Борут Пахор керуватиме Словенією упродовж наступних 5 років. Політик пообіцяв вивести економіку країни із рецесії. Утім, на думку фахівців, від фінансового провалля Словенію зможе врятувати лише кредит від "трійки" - Євросоюзу, Європейського центробанку та МВФ.

  Борут Пахор, новообраний президент Словенії: "Коли громадяни Словенії переможуть кризу, а ми врешті-решт її здолаємо, до нас повернеться впевненість і наша країна засяє поміж зірок Європи. Ми здатні самотужки подолати проблеми і ця словенська зірка слугуватиме нам яскравим орієнтиром для прийдешніх поколінь. У цьому я впевнений".

  Данило Тюрк, чинний президент Словенії: "Я вітаю переможця виборів, пана Борута Пахора, і бажаю йому успіхів у роботі. Вона не буде легкою, але я переконаний, що він працюватиме якнайкраще".

  Попередній матеріал
  Переможницю дитячого Євробачення привітали у МВС [відео]
  Наступний матеріал
  Каліфорнія долає наслідки шторму
  Теги: