Переможницю дитячого Євробачення привітали у МВС [відео]

  Міліцейські поцілунки і подарунки сьогодні приймала Настя Петрик. Головні міліціонери країни покликали до себе переможницю дитячого Євробачення.

  Оскільки Настя є вихованкою гуртка при МВС, міліція її на пісенний конкурс до Амстердама і проводжала, і з почестями зустрічала. Міністр внутрішніх справ подарував співачці письмову подяку, ноутбук, оберемок квітів і помаранчеву м`яку іграшку в міліцейській формі. А заступники міністра аплодували стоячи і пообіцяли, що Настина переможна пісня буде завжди на устах у правоохоронців.

  Василь Фаринник, заступник міністра внутрішніх справ: "Буду підспівувати, вже буду вивчати її репертуар, і я думаю, шо ну, спостерігати за її ростом".

  Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ: "Коли я тебе проводжав, казав, шо ми тебе обов`язково будем підтримувати, ти будеш відчувати нашу підтримку. Ти молодець, ти по-бійцівськи провела цей конкурс, з таким... харизмою дитячою".

  Вікторія Петрик, сестра Анастасії Петрик: "Мы знали, что мы должны возвращаться победителями обязательно домой, потому что мы не должны были подвести МВД".

  Попередній матеріал
  США можуть скасувати Грін Карту
  Наступний матеріал
  Президентські вибори у Словенії виграв опозиціонер
  Теги: