Президент Ємену звинуватив у заворушеннях Ізраїль та США

  Президент Ємену звинуватив Сполучені Штати та Ізраїль в організації заворушень.
  У зверненні до народу Алі Абдаллах Салех заявив, що сценарій з повалення влади, як в Єгипті та Тунісі, в Ємені реалізувати не вдасться. І закликав демонстрантів, які сьогодні вкотре вийшли на акцію протесту, розійтися. На вулицях Сани тисячі людей вимагають відставки президента. Антивладні виступи у Ємені тривають з середини лютого. Вони супроводжуються сутичками з поліцією, у яких загинули щонайменше 24 людини. Раніше Салех заявив, що не буде балотуватися на наступний президентський термін і не передаватиме владу своєму синові. Втім, такі заяви демонстрантів не задовольнили.

  Алі Абдалла Салех, президен Ємену: "Заворушення, які спрямовані на дестабілізацію арабського світу, координують із Тель-Авіва під керівництвом Білого дому. Але протести у нашій країні - погана спроба зімітувати повстання. Ми не Туніс, і не Єгипет. Наш народ інший".

  Протестувальник: "Ми не хочемо діалогу з владою. І вимагаємо лише одного - щоби Салех пішов у відставку. Ми хочемо повалення його режиму".

  Протестувальник: "Маніпулювати народом і надалі не вийде. Ми протестуємо, бо хочемо змін для країни. Люди вже давно відрізняють правду від брехні. Тож більше на гачок влади ми не потрапимо".  

  Попередній матеріал
  Лівійські повстанці утримують контроль над нафтовим центром країни
  Наступний матеріал
  У Києві пройде пройде творчий вечір оперної співачки Ламари Чконія
  Теги: