Премію Гільдії кіноакторів отримав Колін Ферт

  Церемонія нагородження Гільдії кіноакторів Сполучених Штатів відбулася у Лос-Анджелесі. Престижний приз за найкращу чоловічу роль отримав Колін Ферт - за роль у стрічці Тома Хупера "Король говорить".

  Раніше цей фільм уже відзначили нагородами Гільдії Продюсерів та Гільдії Режисерів США. У стрічці йдеться про короля Георга VI, батька нинішньої британської королеви Єлизавети, який до вступу на трон страждав від заїкання. Нагороду за найкращу жіночу роль Гільдія кіноакторів присудила Наталі Портман - за роль балерини Ніни у фільмі "Чорний лебідь".

  Премії Гільдії кіноакторів вручають з 1995 року. Кіноактори, нагороджені Гільдією, як правило отримують і "Оскари" у відповідних номінаціях.

  Колін Ферт, актор: "Досі я вважав, що якщо і маю щось дійсно важливе у житті - то це мою картку члена Гільдії Акторів США. Я розраховував, що вона стане для мене гарантією жіночої уваги і доступу в престижні нічні клуби та урядові будівлі... Цього не сталося. Але зараз - зараз у мене є приз Гільдії. Хочу за нього усім подякувати. А з огляду на те, які знамениті люди тут присутні - окремо хочу подякувати службі безпеки, що пропустила мене всередину".  

  Попередній матеріал
  Австралія потерпає від тропічного циклону "Ентоні"
  Наступний матеріал
  На Кубі узаконили малий бізнес
  Теги: