Прем`єр-міністр уряду Каддафі перейшов на бік повстанців

  Муаммара Каддафі полишають найвпливовіші прибічники. На бік повстанців перейшов прем`єр уряду Джамахірії - Аль Багдаді Алі аль-Махмуді.
  Сам Каддафі виступив на телебаченні із аудіо-зверненням. Він обіцяє новій лівійській владі затяжну партизанську війну, і закликає своїх прибічників не здаватися. Між тим, опозиція продовжила термін ультиматуму для військ Каддафі, які утримують Сирт. Тепер їм пропонують скласти зброю до 10 вересня. Повстанців підтримують країни Заходу. Напередодні у Парижі завершилася зустріч групи "друзі Лівії". На ній були присутні представнки більше півсотні держав. Вони пообіцяли, що операція НАТО у Лівії триватиме стільки, скільки буде треба для остаточної перемоги нової влади.

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Гроші з рахунків Муамара Каддафі та його оточення мають повернутися до лівійського народу. Ми розморозимо їх і передамо у розпорядження лівійської Перехідної ради. А авіаудари НАТО - не припиняться, допоки Каддафі і його війська не перестануть становити загрозу для мешканців держави".

  Попередній матеріал
  В Польщі дозволили продавати пиво на стадіонах під час Євро-2012
  Наступний матеріал
  Греція, Чилі і Аргентина охоплені студентськими протестами
  Теги: