Прем`єр-міністр Туреччини розпочав термінові переговори з протестувальниками

  Екстрені перемови з протестувальниками з парку Гезі - почав прем`єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Це сталося після того, як активісти відмовилися виконати ультиматум влади і покинути парк і сусідню площу Таксим, повідомляє агенція Франс-Пресс.

  Турецьке телебачення показало, як близько десятка організаторів протестів - опозиційної групи Солідарність Таксима - заходять до резиденції Ердогана в Анкарі. Протестувальники стверджують: влада пообіцяла не починати будівельні роботи на площі та у парку, допоки суд не визнає їх законними. Між тим ніч у Туреччині - минула відносно спокійно. Однак у Анкарі - правоохоронці затримали низку активістів, які намагалися заблокувати дороги. А у Стамбулі, на площі Таксим - вийшли матері опозиціонерів. Вони сформували живий ланцюг, щоби відділити протестувальників від поліцейських і не допустити нових сутичок.

  Протестувальник: "Я мати, і я хотіла б, щоби влада припинила чинити тиск на активістів і застосовувати силу. Нам не потрібен диктаторський режим".

  Протестувальник: "Мене заяви влади не задовільнили. Як і багатьох інших. Ми залишимося у парку Гезі, допоки суд не ухвалить остаточне рішення, або й до моменту референдуму. Боротьба мусить тривати".

  Попередній матеріал
  Обвал пірса в Маямі: постраждали 24 вболівальники
  Наступний матеріал
  У Львові стартував джазовий фестиваль "Альфа Джаз Фест" - 2013 [відео]
  Теги: