У Львові стартував джазовий фестиваль "Альфа Джаз Фест" - 2013 [відео]

  Тридцять годин джазу у Львові. Там стартував – "Альфа джаз фест". Львів - третє українське місто, яке приймає світових виконавців. Хедлайнерами джазового фестивалю є контрабасист Чарлі Хейден, джазовий трубач Тілль Бреннер і норвезька новаторка Бугге Весселтофта.

  Марічка Кужик, "5 канал": "В цей момент прихильники джазової музики релаксують по-справжньому. Адже відкривають "Альфа Джаз Фест" кращі світові виконавці. Серед їх поціновувачів – звісно, що львів’яни, гості з Європи й українські джазові виконавці – Джамала та Святослав Вакарчук".

  Відкривав джазовий фестиваль знаменитий ізраїльський контрабасист Авішай Коен у супроводі свого камерного ансамблю.

  Авішай Коен, контрабасист: "Я всюди подоружую з моїми звуковими інженерами. Це дозволяє нам зробити шоу на найвищому рівні".

  Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи»: "Авішай Коен – це один із моїх улюблених джазових музикантів взагалі, а з тих, хто нині живий, мабуть, найулюбленіший. Тому я в захваті. Це геній".
   
  А лідер гурту з американського Нового Орлеана Dirty Dozen вирішив потішити львів`ян своєю українською.

  Грегорі Девіс, лідер Dirty Dozen: "Добрий вечір. Ми виконуємо усі музичні стилі, часто граємо джаз, інколи міксуємо з рнб, блюзом, кантрі та поп-музикою".

  Подружжя Дзюбанів на Джаз-фестивалі вперше. Кажуть, така музика нікого не залишає байдужим.

  Олена та Андрій Дзюбан, відвідувачі фестивалю: "Джазова музика дуже подобається, але такого рівня фестиваль це напевно вперше на який ми попали. Тут ми можемо побачити вершки. Все, що найкраще в джазовій музиці, тут ми можемо побачити.

  Загалом любителів джазу у Львові зібралось близько трьох тисяч.

  Відвідувач фестивалю: "Насправді на цьому фестивалі вперше, хоча я корінна львів’янка. Але я знаю цих виконавців, мені дуже подобається".

  Відвідувач фестивалю: "Живу в Чехии. Слышала, что здесь есть джазовый фестиваль. Была в Чехии также на джазовом фестивале. Но во Львове... я просто в восторге.

  Олексій Коган, організатор фестивалю: "Ми збираємо людей. Ми нікого не збираємося розважати. Ми маємо інше завдання. Показати наскільки різноманітним може бути джаз сьогодні".

  Три великі сцени, більше ніж сотня музикантів і тридцять годин джазової музики. Концерти триватимуть до неділі.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Прем`єр-міністр Туреччини розпочав термінові переговори з протестувальниками
  Наступний матеріал
  На Філіппінах затонув пасажирський пором: 14 людей зникли безвісти
  Теги: