Прем`єр-міністр Іспанії розпустив парламент і оголосив дострокові вибори

  Іспанський прем`єр-міністр Хосе Луїс Сапатеро офіційно розпустив парламент країни і оголосив дострокові вибори. Вони призначені на кінець листопада.

  Прем`єр цього разу не братиме участі в передвиборній кампанії. Після двох термінів на чолі іспанського уряду Сапатеро займатиметься політичною діяльністю. Через економічну кризу його партія тепер переживає важкі часи:  противники-консерватори випереджають соціалістів та Сапатеро на 10-15 відсотків. В Іспанії тепер один із найвищих рівнів безробіття в Європі - 21%. Під тиском Єаросоюзу, країна урізає соціальні виплати та збільшує пенсійний вік. Поки що це допомагає іспанцям протриматися без міжнародних кредитів.

  Хосе Луїс Сапатеро, прем`єр-міністр Іспанії: "Кабінет міністрів на екстреному засіданні ухвалив рішення: вибори до парламенту відбудуться 20-го листопада, а передвиборна кампанія розпочнеться 4-го числа. На мою думку, для їхнього проведення не потрібні якісь особливі економічні заходи. На відміну від Греції, Іспанія - досить стабільна".

  Попередній матеріал
  Акція протесту жінок у столиці Ємену
  Наступний матеріал
  Сьогодні Радбез ООН розгляне питання статусу Палестини
  Теги: