ООН nahnews.com.ua

Правозахисники закликають не допустити РФ до Ради ООН з прав людини

  Human Rights Watch та низка інших правозахисних організацій закликали не допустити Росію до участі в Раді ООН з прав людини

  Понад 80 благодійних та правозахисних організацій закликали країни ООН не допустити Росію до Ради ООН з прав людини. Підставою вони називають військову операцію в Сирії, внаслідок якої загинуло багато цивільних. Серед підписантів звернення – Human Rights Watch, CARE International та Refugees International, повідомляє видання DW.

  Цієї п'ятниці, 28 жовтня, Росія, Угорщина та Хорватія змагатимуться за два східноєвропейські місця у Раді з прав людини. Ця Рада розглядає питання порушення прав людини у різних куточках світу. На думку правозахисників, країни-члени ООН повинні "всерйоз задуматися, чи роль Росії в Сирії (…) робить її компетентною для роботи у головній міжурядовій інстанції ООН у сфері прав людини".

  Росія підтримує режим Башара Асада в Сирії, в тому числі за допомогою авіації. В ході наступу проурядових військ на контрольовані повстанцями райони Алеппо російська та сирійська авіація знищили близько 20 медичних закладів, сотні цивільних загинули.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині затримані дві дівчини, що везли до Львова 18 гранат
  Наступний матеріал
  Прес-конференція представників Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, МОЗ та Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ - завершено

  Бойовики "Ісламської держави" захопили півтисячі родин, щоб використати як живий щит – ООН

  Новий Генсек ООН пропонує розподілити біженців по всьому світу

  Генсек Ради Європи назвав банкрутом Радбез ООН через катастрофічну ситуацію в Сирії