Укрінформ

Правозахисники: У Сирії внаслідок урядових та російських авіаударів загинуло щонайменше 82 особи

  У Сирії щонайменше 82 людини, в тому числі 58 цивільних, загинули внаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по території східної Сирії, яку контролюють бойовики угруповання "Ісламська держава"

  Базована у Великій Британії організація "Сирійська обсерваторія з прав людини" заявляє, що російські та сирійські військові літаки 25 червня обстріляли район Аль-Курія, який розташований на південний схід від міста Дейр-ез-Зор, передає видання "Радіо Свобода".

  Правозахисники повідомляють, що 58 цивільних осіб були вбиті внаслідок повітряних ударів, проте не уточнюють, чи інші 24 загиблих є бойовиками чи цивільними. Моніторингова група спочатку повідомила про 47 загиблих, в тому числі 31 цивільного.

  Угруповання "Ісламська держава" контролює значну частину території провінції Дейр-аз-Зор на сході країни і з березня 2015 року блокує ту частину міста Дейр-аз-Зор, яку утримують урядові війська.

  Нагадаємо, на початку червня бомбардувальники ВКС Росії скинули на підконтрольні сирійській опозиції райони та населені пункти Ідліб та Алеппо фосфорні та касетні бомби.

  Попередній матеріал
  Тарас Прохасько: До війни література повернеться через багато десятиліть – важливі речі прозирають лише крізь час
  Наступний матеріал
  Астронавт NASA опублікував фото полярного сяйва з космосу

  Міжнародна коаліція знищила групу бойовиків "ІДІЛ" у Сирії

  У Сирії знищили групу солдатів ЗС РФ, щонайменше один з них воював на Донбасі

  Марк Тонер: Вашингтон закликає Росію вплинути на режим Асада у Сирії

  РФ скинула у Сирії фосфорні та касетні бомби: загинуло щонайменше двоє дітей - ЗМІ