5.ua

Правозахисники: перед Олімпіадою влада РФ зачищає Сочі від кавказців

  Юристи організації стверджують, що правоохоронці разом з козаками безпідставно зупиняють на вулицях, вилучають документи та відвозять до відділків громадян Росії – вихідців з Кавказу. В багатьох з них забирають гроші, зароблені на будівництві олімпійських об’єктів. Поліція ж заявляє – правоохоронці справді вибірково перевіряють реєстрацію підозрілих осіб, але затримання порушників законодавства не є масовими. Зимові Олімпійські ігри пройдуть у Сочі в лютому наступного року. На час їхнього проведення російська влада раніше заборонила будь-які акції протесту у місті та в’їзд до нього машин з інших регіонів без спеціальної акредитації.

  Роза Весінгірієва, прораб: «Мы – граждане Росси из Чечни. Приехали сюда работать, а моих ребят сняли прямо с автобуса. Конечно, я недовольна. Нам говорят, что мы иммигранты – а мы ж не иммигранты».

  Семен Сімонов, координатор правозахисної організації "Міграція і закон": «Принципом Олимпийских игр является гуманизм. А такие действия власти – имеют с ним мало общего».

  Попередній матеріал
  ФСБ Росії у міжнародних водах захопила корабель «Грінпісу»
  Наступний матеріал
  У Ріо-де-Жанейро знайшли скарб останнього імператора Бразилії [відео]
  Теги:
  Loading...