5.ua

Пожежа у психоневрологічному інтернаті в Росії – 37 загиблих [відео]

   

  Трагедія сталася близько 3 годині ночі за місцевим часом, коли пацієнти спали. Вогонь миттєво поширився корпусом чоловічого відділення психоневрологічного інтернату. Дерев'яна одноповерхівка, збудована ще у ХІХ столітті, площею 700 квадратних метрів – згоріла вщент за лічені хвилини. 

  Постраждалий: «Проснулся, крикнули: "Пожар!". Больше ничего не помню».

  Постраждалий: «Быстро начало это распространяться, дымом все... Я почувствовал себя плохо и быстрее уезжать».

  Борис Борзов, головний інспектор з пожежного нагляду: «Этот пожар случился ночью. Сработала пожарная сигнализация. Оперативно подъехали пожарные подразделения и, совместно с обслуживающим персоналом – это санитары, медсестра – проводилась эвакуация».

  На час пожежі в будівлі перебували 59 людей, більшість із них – пацієнти, здебільшого, у тяжкому стані. Чимало людей були прикуті до ліжка і не могли самостійно покинути охоплений полум'ям корпус. Рятувати їх кинулася санітарка. Жінка встигла вивести надвір 23 пацієнтів, коли на неї впала балка. Губернатор Новгородської області повідомив, що нагородить жінку посмертно. У загиблої залишилося четверо дітей.

  На місці трагедії працюють два десятки слідчих. Фахівці не виключають версії підпалу. Вцілілі пацієнти розповідають, що один із загиблих сварився з лікарями і погрожував влаштувати їм "веселе життя". У ніч трагедії він курив у ліжку.

  Журналіст: «Курили, да

  Очевидець: «Да, во второй палате закурили и это все загорелось. Этот пух загорелся, подушка. Короче, он курил и бросил на линолеум и он загорелся, загорелся линолеум».

  За фактом пожежі порушено кримінальну справу за статтями «недбальство» та «завдання смерті через неуважність». Натепер підозрюваних у справі – немає. Влада Новгородської області планує оголосити жалобу за загиблими у пожежі.

  Мирослава Пеца, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Медики: українці не вміють надавати першу допомогу [відео]
  Наступний матеріал
  Росія та США запланували нові переговори щодо Сирії
  Теги: