YouTube / Sputnik Armenia

Повстання в Єревані: У мережі з'явилося відео із захопленого відділку поліції

На відео учасники збройної групи розповідають про причини захоплення приміщення

Депутат Національних зборів Нікол Пашинян увійшов в захоплене озброєною групою будівлю полку патрульно-постової служби, де провів відеозйомку і поговорив із учасниками збройного бунту, повідомляє "Sputnik Армения".

Члени збройної групи заявили, що їхньою вимогою є звільнення координатора вірменської опозиційної громадської ініціативи "Установчий парламент" Жірайра Сефіляна, затриманого за звинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні зброї. За їхніми словами, вони вдалися до цього кроку, оскільки у них не залишилося іншого виходу.

Як повідомив Пашинян журналістам після виходу з дільниці, група захопила будівлю патрульно-постової служби Еребуні в Єревані іменує себе "Сасна црер" ("Сасунське лицарство"). До неї входять члени організації "Установчий парламент" Варужан Аветисян і Павло Манукян, брат Айка Кюрегяна – Арег Кюрегян, брат одного із затриманих у справі Шанта Арутюняна, і ще не менше двох десятків людей. Вони взяли відділок під свій контроль, обеззброїли поліцейських, які перебували в момент захоплення в будівлі, і на даний момент утримують 7 поліцейських, в їх числі заступник начальника поліції РА Вардан Єгіазарян і заступник начальника поліції Єревану Валерій Осипян.

Як повідомляв 5.ua, у Єревані до захопленої будівлі патрульно-постової служби стягують бронетехніку, готується штурм. Нагадаємо, вранці група озброєних людей вдерлася до будівлі патрульно-постової служби і захопила заручників. Щонайменше один полісмен загинув, троє поранені. Згодом двох заручників відпустили.

Попередній матеріал
ГУР заявляє про нові бойові втрати серед військових ЗС РФ на Донбасі
Наступний матеріал
Довибори у Раду: як проходить голосування

В Єревані відключали Facebook, щоби зупинити переворот

У Єревані група озброєних осіб захопила будівлю внутрішніх військ та поліції і взяла заручників

Трагедія в Єревані – в автобус заклали вибухівку

Вибух автобуса у Єревані – є жертви

Офіційний Єреван готовий визнати незалежність Нагірного Карабаху - президент Вірменії

Понад три тисячі людей вийшли на мітинг у Єревані