Повну підтримку своїх дій отримала влада Вірменії від США

  "Ми бажаємо, щоб і ви, і Вірменія досягли успіху" - сказав представник американського Держдепу Метью Брайза переможцеві президентських виборів, а поки що чинному прем`єру - Сержу Саркісяну.
  Пан Брайза вважає: усі політичні сили країни мають проявити відповідальність і відновити стан справ, який був до політичної кризи. Зі свого боку Серж Саркісян сказав, що режим надзвичайного стану, який діє в Єревані, вічно не триватиме. Проте на його думку, це інструмент для відновлення порядку. Також майбутній вірменський президент висловив підтримку позиції Вашингтона щодо Нагірного Карабаху. Вірменія не вважає, що Карабах повинен орієнтуватися на Косово. Там - ситуація інша.

  На початку тижня у цьому анклаві відбулися сутички вірменських та азербайджанських вояків. Стрілянини в цій колишній гарячій точці не було останні 14 років. Азербайджанська сторона звинуватила Єреван в інспіруванні зовнішньополітичгого конфлікту. Мовляв, Вірменія це робить, щоб відволікти увагу світової спільноти від їхніх внутрішньополітичних проблем. Після президентських виборів Вірменію сколихнули акції опозиції, яка не визнала перемогу провладаного кандидата. Минулої суботи її мітинг придушили силовики - були численні жертви і поранені.
  Попередній матеріал
  Теракт в Єрусалимській релігійній школі - 8 людей загинули
  Наступний матеріал
  Затягуються переговори щодо розташування в Польщі та Чехії систем ПРО
  Теги:
  Loading...