Повідомлення про підвищення рівня радіації спричинили паніку в Токіо

  Повідомлення про те, що в одному з районів Токіо рівень радіації у 40 разів перевищив норму, спровокували ситуацію, коли тисячі людей намагаються одночасно полишити столицю чи навіть країну.

  Переповнені зали очікування аеропорта Ханеда. Люди миттєво розкуповують квитки на рейси з Токіо. У крамницях закінчуються рис, ліхтарики, свічки, радіоприймачі та спальні мішки. Громадяни не вірять обіцянкам уряду не допустити ядерної катастрофи та готуються до найгрішого сценарію. Півтора мільйона будинків на півночі Японії залишаються без води, майже 900 тисяч - без електроенергії. Люди скаржаться, що замерзають у своїх помешканнях - в регіоні тримається нульова температура. Згідно з останніми офіційними даними від землетрусу та цунамі в Японії загинули 3 тисячі людей, проте, відповідно до оцінок експертів, кількість жертв може перевищити 10 тисяч.

  Акіхіко Сузукі: "Я відчуваю, ніби моє щасливе життя пішло під три чорти. Наче я скоро помру"

  Наото Кан, прем`єр-міністр Японії: "Існує загроза повторних викидів радіації. Тому кожного, хто живе у двадцятикілометровій зоні довкола першого реактора Фукусіми, мають евакуювати. Станом на зараз, це майже зробили. Тих, хто мешкає у тридцяти кілометрах від АЕС, ми закликаємо не залишати оселі та офіси. І, за потреби, виконувати відповідні інструкції".

  Попередній матеріал
  Кличко і Соліс провели спільну прес-конференцію
  Наступний матеріал
  В Японії тривають рятувальні роботи на АЕС "Фукусіма-1"
  Теги:
  Loading...