parapolitica.gr

Офіційно: Клінтон стала єдиним кандидатом у президенти США від Демократичної партії

Уперше в історії США номінація від партії на виборах президента країни випала жінці-політику

Делегати Загальнонаціональної конвенції, що триває у Філадельфії, офіційно затвердили екс-держсекретаря і екс-першу леді США Гілларі Клінтон єдиним партійним кандидатом на подальших виборах президента країни. Про це повідомляє "Укрінформ".

Колишній суперник екс-держсекретаря сенатор Берні Сандерс перервав процедуру голосування, віддавши безумовну перемогу Гілларі Клінтон.

"Пані голово, пропоную конвенції призупинити процедуру голосування. Пропоную, щоб усі голоси делегатів були відображені в офіційному звіті. Моя пропозиція, щоб Гілларі Клінтон була обрана як кандидат від Демократичної партії на пост президента Сполучених Штатів", – заявив Сандерс.

Як стало відомо, Сандерс висловився відповідно після того, як екс-держсекретар набрала мінімальну кількість голосів делегатів, необхідну для отримання партійної номінації. Наголошується, що рішення Сандерса мотивоване також намірами зменшити напруження, що виникло в перший день з'їзду, коли його прихильники демонстративно відмовлялися підтримувати Гілларі Клінтон.

Відтак, вперше в історії Сполучених Штатів номінація від партії на виборах президента країни випала жінці-політику.

Очікується, що формальна процедура прийняття Клінтон цієї номінації відбудеться ввечері четверга, в останній день роботи Загальнонаціональної конвенції Демократичної партії США.

Нагадаємо, Клінтон набрала необхідну кількість голосів, аби стати єдиним кандидатом від демократів на президентських виборах у США, що заплановані на 8 листопада цьогоріч. 

Як повідомляв 5.ua, Обама випустив агітаційне відео на підтримку Гілларі Клінтон у президенти США. 

Попередній матеріал
Обидві колони "хресної ходи" вже прибули в Київ
Наступний матеріал
Білий дім назвав найбільші кіберзагрози: список очолила Росія
Теги:
Loading...

WikiLeaks оприлюднив листування Гілларі Клінтон

Барак Обама публічно подякував Гілларі Клінтон за підтримку

Обама випустив агітаційне відео на підтримку Гілларі Клінтон у президенти США

Трамп нарощує рейтинги перед виборами президента США і вже наздогнав Клінтон