nv.ua

WikiLeaks оприлюднив листування Гілларі Клінтон

  Архів нараховує 19252 електронних листів

  Сайт WikiLeaks опублікував листування кандидата у президенти США Гілларі Клінтон і Демократичної партії. Про це йдеться на сайті WikiLeaks.

  Як зазначається, у березні WikiLeaks опублікував пошуковий архів з 30322 електронними листами і прикріпленими до них документами, відправленими й отриманими особистими сервером Клінтон за період, коли вона очолювала Держдепартамент США з 30 червня 2010-го по 12 серпня 2014 року. Листування нараховує 50547 сторінок.

  Також на WikiLeaks з'явилася ще одна частина з серії опублікованих сайтом листів Клінтон. Архів нараховує 19252 електронних листів і 8034 доданих до них документів керівникам Національного комітету Демократичної партії США. Листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016-го.

  Нагадаємо, раніше кандидат у президенти США Гілларі Клінтон пройшла допит у ФБР щодо використання особистої електронної пошти під час роботи держсекретарем. Як повідомили ЗМІ з посиланням на представника виборчого штабу Клінтон, екс-держсекретар погодилася відповісти на запитання ФБР добровільно.

  Попередній матеріал
  "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за кривавий теракт у Кабулі
  Наступний матеріал
  Масштабний теракт у Кабулі: число загиблих зростає, містяни здають кров для поранених

  Гіларі Клінтон вирушила до Азійсько-Тихоокеанського регіону

  Гіларі Клінтон популярніша за Барака Обаму

  Джон Маккейн та Гіларі Клінтон - переможці праймеріз у Флориді

  Барак Обама та Гіларі Клінтон виявилися родичами Бреда Пітта й Анджеліни Джолі