Постраждалі від повені у Пакистані не отримали допомоги

  Сім мільйонів людей з острахом чекають холодів у Пакистані. Найпотужніша в історії країни повінь, що сталася цьогоріч, зруйнувала їхні будинки. Більшість людей залишилися без даху над головою.

  Узимку температура у цій країні може опускатися до нуля за Цельсієм. Люди шукають хоч якійсь прихисток, щоби не замерзнути вже через кілька тижнів.

  По тисячі доларів пообіцяв уряд Пакистану постраждалим від повені для відновлення їхніх будинків. Люди ж вимагають збільшити компенсацію, щонайменше, в п`ять разів. Але і обіцяних коштів вони поки що не отримали. Люди нарікають, що напередодні холодів влада залишила їх без допомоги . 

  Саїд Наїм, представник національної агенції з подолання наслідків природних катастроф: "Ми обов`язково виплатимо заплановані суми всім постраждалим від повені. Відновлювальні проекти розпочинає місцева влада. Відбудовувати житло їй допомагатимуть збройні сили Пакистану".

  Гуль Заман, постраждалий від повені: "Уряд нам не виплатив жодної компенсації на відновлення будинку. Жоден чиновник навіть не приїхав до нас, щоби поцікавитися, як ми тут виживаємо".

  Після повені у Пакистані удвічі виросли ціни на будівельні матеріали. В середньому на відновлення житла кожній сім`ї потрібно близько шести тисяч доларів. Тим часом, у постраждалих грошей немає зовсім, оскільки все їхнє майно знищила вода.

  Гюлам Алі, постраждалий від повені: "Я зміг позичити лише дев`ятсот доларів, щоби збудувати хоча б якусь халупу. Тепер змушений тяжко працювати і частинами повертати борг. Роботу зараз знайти дуже складно".

  Два мільярди доларів Пакистану пообіцяла надати Організація об`єднаних націй. Але міжнародна спільнота змогла зібрати лише третину від цієї суми. Найпотужніша повінь в історії країни розпочалася у липні і тривала близько місяця. Всього від стихії постраждали двадцять мільйонів людей.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Інтернеті опублікують нову партію таємних документів Пентагону
  Наступний матеріал
  В Афінах вперше за 100 років знесли будівлю
  Теги: