Фото SaharaReporters

Пошуки зниклого Boeing 777 можуть затягнутися на роки

  На даний момент пошукова операція з використанням автономного робота Bluefin-21 завершена, проте вона не принесла жодних результатів. У зв‘язку з цим Пентагон повідомив, що подальші пошуки літака можуть тривати не один рік.

  Пошукова операція Boeing 777 в Індійському океані триває вже майже два місяці. У ній беруть участь 11 військових і четверо цивільних літака , а також 14 судів. Раніше до операції підключилася британський атомний підводний човен, який шукає "чорні скриньки" лайнера.

  За останні кілька тижнів у зоні пошуків неодноразово засікали сигнали, схожі на інформацію з "чорних скриньок" повітряного судна. Однак сигнал незабаром пропадав, і сонарні пристрої не могли нічого виявити. Термін дії батарей "чорних скриньок" складає близько місяця.


  8 березня авіалайнер, який прямував з Куала-Лумпуру до Пекіну, зник з радарів в небі над Південно-Китайським морем. Спеціальне дослідження дозволило визначити, що після зникнення літак міг пролетіти ще близько семи годин.

  24 березня прем‘єр-міністр Малайзії офіційно заявив, що лайнер упав в Індійський океан на південь від австралійського міста Перт.

  Експерти неодноразово повідомляли, що виявили у зоні пошуків сотні об'єктів, які можуть бути уламками зниклого літака, однак досі ця інформація ні разу не підтвердилась.

  На борту лайнера Malaysia Airlines знаходилось 239 людей, у тому числі, двоє українців.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала двох українських військових, завербованих росіянами
  Наступний матеріал
  У Криму тепер штрафуватимуть людей без паспортів