Пошукові роботи у розпалі в Індії та Непалі

  Пошукові роботи у розпалі в Індії та Непалі. Під завалами шукають потерпілих від нищівного землетрусу. Індійським повітряним бригадам заважає хмарність. А до багатьох районів можна дістатися лише на гелікоптерах. Рятувальні загони працюють і у Непалі. Зараз кількість загиблих від землетрусу становить 63-є людей.

  Кілька сотень селян вдалося врятувати індійським пошуковцям з-під будинків, яких знищив  землетрус. За попередніми даними, стихія пошкодила майже сто тисяч будівель. Рятувальні роботи не припиняють попри несприятливі погодні умови. Через високу хмарність спецбригади не можуть використовувати гелікоптери, а наземний шлях у гірські села у Гімалаях - заблокований землетрусом.

  Сінг, міністр внутрішніх справ Індії: "Можуть бути іще села, де люди залишаються під завалами, і куди рятувальники не можуть дістатися, або просто не знають, що там проблеми. Тому поки що ми не можемо назвати точної кількості загиблих".

  Постраждав від землетрусу і Непал. Рятувальникам там допомагає армія. Місцеві мешканці, пліч-о-пліч із військовими - працюють над розчищенням міст і поселень. Також люди переймаються відновленням інфраструктури. Від потужних поштовхів - порепались дороги.

  Непал, Шиам Басукала, місцевий мешканець: "Ми були в кухні, готували їсти. Спочатку навіть не знали про землетрус, а потім побачили, що ціле крило з одного боку будинку - впало. І коли ми вийшли надвір - побачили масштаби руйнувань".

  Землетрус майже у сім балів за шкалою Ріхтера відчувався у п’яти країнах. Окрім Індії та Непалу - в Тибеті, де, за даними китайської агенції Синьхуа -  також загинули люди. А також у Бангладеш та Бутані, що не зазнали руйнувань.

  Нонна Стефанова, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  "Софія Київська" святкує свій тисячолітній ювілей
  Наступний матеріал
  Пам`ятний хрест на честь запорізьких козаків звели мешканці Дніпропетровщини
  Теги: