Фото SaharaReporters

Пошуки Boeing 777: виявлено можливий сигнал "чорних скриньок"

  Корабель ВМС Австралії засік сигнали, які можуть подавати бортові самописці зниклого малайзійського авіалайнера Boeing 777.

  "Використовуваний військовим кораблем"Океанський щит" гідролокатор вловив сигнали, які ймовірно подають "чорні скриньки" повітряних суден" , - заявив журналістам колишній командувач ВПС Австралії Ангус Х'юстон, передає "Интерфакс".

  Окрім того повідомляється, що раніше китайське пошукове судно засікло в районі пошуків сигнали на тій же частоті, на якій повинні працювати " чорні скриньки" зниклого авіалайнера. Крім того, приблизно в 90 км від цього місця китайський літак виявив в океані невідомі уламки білого кольору.

  Щоб перевірити зону, звідки йде сигнал, у понеділок, 7 квітня, у пошуках візьмуть участь дев‘ять військових та три цивільних літака, а також 14 суден.

  Раніше повідомлялося, що в акваторію Індійського океану для участі у пошуках зниклого авіалайнера Malaysia Airlines прибув підводний човен британських ВМС HMS Tireless.

  8 березня авіалайнер, який прямував з Куала-Лумпуру до Пекіну, зник з радарів в небі над Південно-Китайським морем. Спеціальне дослідження дозволило визначити, що після зникнення літак міг пролетіти ще близько семи годин.

  24 березня прем‘єр-міністр Малайзії офіційно заявив, що лайнер упав в Індійський океан на південь від австралійського міста Перт.

  На борту лайнера Malaysia Airlines знаходилось 239 людей, у тому числі, двоє українців.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Попередній матеріал
  У Чернігові активізувалися проросійські провокатори
  Наступний матеріал
  Під час сутичок у Сєверодонецьку постраждало 6 осіб